Новини

Представники кредитної спілки «Західна» долучились до підписання меморандуму «Про етику й партнерство бізнесу, влади і громадськості».

Підписавши даний меморандум, ми заявляємо, що прагнучи побудови успішного громадянського суспільства та сильної України, підтримуємо наступні принципи:

- Ми підтримуємо та сприяємо розвитку один одного як учасники єдиного громадянського суспільства;

- Ми дотримуємось етичних норм в особистісних та ділових відносинах;

- Ми плекаємо позитивну репутацію кожного учасника суспільства;

- Ми цінуємо толерантність, активність, позитивність та надійність людей та організацій;

- Ми відкриті до нових можливостей та партнерства з людьми й організаціями усього світу, котрі сприяють розвитку України;

- Ми займаємо активну позицію у житті країни, приносимо користь собі та суспільству;

- Ми протидіємо будь-якій расовій, культурній, релігійній чи політичній дискримінації;

- Ми протидіємо корупції й деморалізації у бізнесі, владі та громадському житті;

- Ми діємо в рамках Конституції України, чинного законодавства та загальноприйнятих норм поведінки;

- Ми будуємо сильну незалежну українську державу на основі етики, духовності та національних традицій.

Бізнес-зустріч, яка відбулась 30 січня 2016 року в м. Львові, об’єднала близько двохсот представників малого та середнього бізнесу. КС «Західна» вдячна за організацію заходу бізнес-клубу «Клуб ділових людей» та фундації Central European Academy Studies and Certification.

     

    

    

Представники КС «Західна» взяли участь у тренінгах «Управління простроченою заборгованістю. Підвищення ефективності кредитування малих та середніх сільгоспвиробників» та «Особливості кредитування малих та середніх виробників сільськогосподарської продукції з використанням реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Зміни в законодавчих умовах роботи кредитних спілок».

   В рамках навчальних заходів вдалось обмінятись досвідом управління простроченою заборгованістю та вивчити кращі практики підтримки сільгоспвиробників кредитними спілками. Також відбулась навчальна поїздка до сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Лосятинське молочне джерело», який є партнером Проекту USAID АгроІнвест. Кооператив має великий досвід вирощування суниці у відкритому ґрунті з використанням крапельного зрошення та мульчівної плівки, а також вирощування та організації збуту малини на «свіжий» ринок.

    Керівництво КС "Західна" висловлює подяку ВАКС та проекту "Агроінвест" за організацію та проведення тренінгів.

  

 

Кредитна спілка «Західна» інформує про скликання чергових загальних зборів членів спілки.

Загальні збори відбудуться «14» квітня 2015 року за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 89 (конференц-зала). 

Регламент роботи:         

1. Реєстрація учасників зборів  - з 16:00 год. до 16:30 год.

2. Початок зборів об 16:30 год.

Реєстрація учасників зборів – за паспортом або документом, що його замінює, а в разі представлення за дорученням – за паспортом та відповідним дорученням.

 

Пропонований порядок денний зборів:  

 1. 1.      Затвердження порядку денного загальних зборів членів кредитної спілки. 
 2. 2.      Заслуховування та затвердження звіту спостережної ради кредитної спілки.
 3. 3.      Заслуховування та затвердження звіту кредитного комітету кредитної спілки.
 4. 4.      Заслуховування та затвердження звіту правління кредитної спілки.
 5. 5.      Заслуховування та затвердження висновків ревізійної комісії кредитної спілки та аудиторського висновку.  
 6. 6.      Затвердження результатів фінансово-господарської діяльності кредитної спілки за 2014 рік (річна фінансова звітність).   
 7. 7.      Затвердження звіту про виконання бюджету за звітний 2014 рік.
 8. 8.      Визначення незалежного аудитора (аудиторської фірми) для перевірки та підтвердження повноти і достовірності річної звітності спілки за 2015 рік.
 9. 9.      Про розподіл нерозподіленого доходу за підсумками фінансового року.

10.  Про обрання членів спостережної ради.

11.  Про обрання членів ревізійної комісії.

12.  Про зміну юридичної адреси спілки.

13.  Різне.


Додаткову інформацію можна отримати у офісі кредитної спілки «Західна»  або за телефонами (0372) 520775, (050) 3760606.

 

З повагою,

Спостережна рада КС «Західнаа»

 

 

Представник КС «Західна» прийняв участь у семінарі "Агрокредитування. Кредитування малих та середніх сільгоспвиробників: нові програми, нові продукти". 

Представники Кредитної спілки «Західна» за підтримки Проекту USAID АгроIнвест прийняли участь в тренінгу проведеного компанією Інформаційно-консультаційний центр ВАКС» на тему «Агрокредитування. Кредитування малих та середніх сільгоспвиробників: нові програми, нові продукти».

У рамках тренінгу пройшов обмін успішним досвідом в агрокредитуванні між кредитними спілками. Так, свої досягнення презентували кредитні спілки «Вигода», «Дія», «Косівська» та «Кредитсоюз». Також спеціалісти «ІКЦ ВАКС» поінформували учасників тренінгу про останні зміни в законодавстві , що регулює діяльність кредитних спілок. У заході взяли участь 17 голів правління та керівників кредитних відділів кредитних спілок.

 

 

Представник КС «Західна» прийняв участь у семінарі "Перехід кредитних спілок на Міжнародні стандарти фінансової звітності", який відбувся 9-12 вересня 2014 р. в м.Яремче. 

 

 

Представник КС «Західна» прийняв участь у XIV конференції Всеукраїнської Асоціації Кредитних спілок, яка відбулася 15 травня 2014 р. у Києві. 

 

 

21 квітня 2014 р. - вихідний день! З 22.04.2014 Спілка працює за звичайним графіком.

 

 

КС «Західна» налагодила співпрацю з страховою компанією «ІНГО Україна». Починаючи з квітня 2014 року в офісі КС «Західна» всі члени кредитної спілки мають змогу на вигідних умовах оформити поліс добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власника транспортного засобу (Автоцивілка).

 

 

КС «Західна» 27 березня отримала Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи за адресою вул. Червоноармійська 4.

 

 

10 березня 2014 р. - вихідний день! З 11.03.2014 Спілка працює за звичайним графіком. Згідно зі статтею 67 Кодексу законів про працю України, якщо святковий або неробочий день збігається з суботою або неділею, вихідний переноситься на наступний після святкового або неробочого. Оскільки святковий день – 8 березня – Міжнародний жіночий день, збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на понеділок 10 березня 2014 року.

 

 

З 1 березня 2014 р. члени КС «Західна» можуть сплатити по кредиту чи внести кошти на пай за допомогою платіжної системи Liqpay.  При перебуванні за межами міста та необхідності внести платіж, члени спілки можуть сплатити карткою Visa/Mastercard, емітованою будь-яким банком через мережу інтернет. Для цього потрібно на сайті спілки перейти у розділ Послуги - Оплата.   

 

 

22 лютого в приміщенні КС «Західна» пройшли загальні збори членів спілки. На зборах відбулось обговорення результатів роботи Спілки за 2013 рік та заслухано звіти органів управління. 

Голова правління – Олексюк Петро, розповів про основні досягнення КС «Західна» у 2013 році: станом на кінець року членами Спілки були 177 осіб, активи складають 1 136,1 тис. грн, виконуються всі нормативи діяльності кредитної спілки згідно вимог Нацкомфінпослуг. Протягом 2013 року Спілка наростила власний капітал (власні кошти) до розміру 62,2 тис. грн., кредитний портфель станом на 31.12.2013 р. склав 1 152,8 тис. грн. 

 

 

Проведено аудит фінансової звітності Спілки аудиторською фірмою «ЗАХІДАУДИТ». За результатами незалежного фінансового аудиту, встановлено, що фінансова звітність КС «Західна кредитна група» за 2013 рік складена відповідно до діючих положень (стандартів) бухгалтерського обліку та чинного законодавства України.

 

 

КС «Західна» та ПАТ «Міжнародне бюро кредитних історій» уклади договір співпраці. Бюро співпрацює з понад 90 клієнтами, серед яких найбільші учасники українського рітейлу: УкрСиббанк (BNP Paribas Group), Альфа-Банк, Банк Ренесанс Капітал, Банк «Руский Стандарт», Ідеябанк, ОТП, ВТБ та Дельта Банк.

 

 

Кредитна спілка «Західна» повідомляє про проведення загальних зборів членів спілки, які відбудуться «22» лютого 2014 року за адресою: м. Чернівці,  вул. Червоноармійська, 4 (конференц-зал). 

Регламент роботи:         

1. Реєстрація учасників зборів  - з 11:00 год. до 11:30 год.

2. Початок зборів об 11:30 год.

Реєстрація учасників зборів – за паспортом або документом, що його замінює, а в разі представлення за дорученням – за паспортом та відповідним дорученням.          

Пропонований порядок денний зборів:  

 1. Заслуховування та затвердження звіту спостережної ради кредитної спілки.
 2. Заслуховування та затвердження звіту кредитного комітету кредитної спілки.
 3. Заслуховування та затвердження звіту правління кредитної спілки.
 4. Заслуховування та затвердження висновків ревізійної комісії кредитної спілки та аудиторського висновку.  
 5. Затвердження результатів фінансово-господарської діяльності кредитної спілки за 2013 рік (річна фінансова звітність).   
 6. Затвердження звіту про виконання бюджету за звітний 2013 рік.
 7. Визначення незалежного аудитора (аудиторської фірми) для перевірки та підтвердження повноти і достовірності річної звітності спілки за 2014 рік.
 8. Про розподіл нерозподіленого доходу за підсумками фінансового року.
 9. Про обрання членів спостережної ради.
 10. Про обрання членів ревізійної комісії
 11. Різне.

Пропозиції та зауваження щодо порядку денного просимо подати Спостережній раді до «14» лютого 2014 р. за адресою спілки. 

 

 

КС «Західна» уклала договір з аудиторською фірмою «ЗАХІДАУДИТ» м. Тернопіль (http://www.zahidaudit.te.ua/) на проведення аудиту за підсумками роботи Спілки у 2013 році.

 

 

Графік роботи КС «Західна» на період 28.12.2013-08.01.2014 р.

30 грудня – робочий день за стандартним графіком;

31 грудня – робочий день до 16:00;

1 січня – вихідний день;

2-3 січня – робочий день за стандартним графіком;

4-7 січня – вихідні дні;

8-11 січня – робочий день за стандартним графіком.

 


«08» листопада 2013р. КС «Західна» та ТОВ «Українське бюро кредитних історій» уклади договір співпраці, відповідно до якого кредитна спілка матиме доступ до найбільшої бази кредитних історій в Україні (понад 35 млн.), що дає змогу краще оцінити позичальника та більш ефективно кредитувати.

 

 

«20» червня 2013р. КС «Західна» стала членом Всеукраїнської Асоціації Кредитних Спілок, організації, що об’єднує 152 кредитні спілки. Загальні активи кредитних спілок-членів ВАКС досягли, за результатами першого півріччя 2013 р. - 972,3 млн. грн.,  кредитний портфель - 878 млн.грн. (34,7% від загальних активів та 33,9% загального кредитного портфеля кредитних спілок України)

 

 

«30» березня 2013р. – проведено загальні збори членів спілки на яких затверджено результати діяльності за 2012р. та прийнято рішення про збільшення пайового капіталу спілки шляхом внесення додаткових пайових внесків.